+48 888 676 474
KLIENCI O NAS

WSS - Warsaw Sightseeing Website

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze studiem 99 UNIQUE. Graficy mieli dosyć dużą dowolność w projektowaniu mojej strony internetowej, ale jednocześnie wiele razy kontaktowali się ze mną, żeby dokładnie poznać profil firmy i docelowych klientów. Dzięki temu powstała oryginalna i nowoczesna strona, która wyróżnia się na tle konkurencji. Dodatkowo jest ona bardzo funkcjonalna pod kątem administrowania i bez problemu mogę nią zarządzać sama. Widać, że projekty 99 UNIQUE są poparte wiedzą teoretyczną wyniesioną z licznych szkoleń, studiów graficznym i informatycznych. Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie polecam studio 99 UNIQUE każdemu. Praca z nimi była dla mnie przyjemnością."

Małgorzata Nycz,
warsawsightseeing.com

HOSTGROWN INC - IT Company Logo

"Współpracowałem z 99 UNIQUE wiele razy przez ostatnie dwa lata i za każdym razem było to świetne doświadczenie. 99 UNIQUE tworzy jakościowy design szybko i za przystępną cenę. Jestem zachwycony logo, czcionką i usługami związanymi z grafiką. 99 UNIQUE jest w stanie dopasować się do wszystkich styli pracy, poprzez e-mail, spotkania w cztery oczy czy też wideo konferencje. Proces jest bardzo efektywny, pomaga odkryć nieznane dotąd potrzeby. Jestem szczególnie zachwycony zdolnością do pracy w tak wielu językach. Mamy umowy z międzynarodowymi klientami i 99 UNIQUE daje sobie z tym radę bez żadnego problemu.”

John Britton, Założyciel
Hostgrown, Inc

WSF - Wilanów Cup '09 Logo

"Współpraca z 99 UNIQUE przebiegała zawsze bardzo sprawnie. Chłopaki są kreatywni i chętnie łapią się nowych wyzwań. Przy projektowaniu logo, są otwarci na propozycje klienta, jednak dość stanowczo trzymają się zasad panujących w świecie kreacji. Nawet jeśli nie dokońca rozumiesz ich pomysły, warto im zaufać. Efekt będzie zawsze oszałamiający. Gwarantuję."

Wiktor Dębski
Dyrektor zawodów Wilanów Cup
Vice Prezes, Warszawskie Stowarzyszenie Footbagu

FUN DANCE STUDIO - Mix your style Logo

"Współpraca z 99 UNIQUE przebiegała szybko, z dotrzymaniem terminów. Zaowocowała produktem, który spełnił w 100% nasze oczekiwania. Nigdy nie zdarzyło się, żeby odmówili omówienia wątpliwości związanych z produkcją i nie wysłuchali naszych pomysłów. Studio 99 UNIQUE wyróżnia się zindywidualizowanym podejściem do tematyki projektu, z powodzeniem przeobraża wymagane pomysły w końcowy projekt robiąc to zawsze z uśmiechem. Współpraca z nimi to czysta kreatywna przyjemność. Jesteśmy zadowoleni z efektów jak również z całego przebiegu współpracy. Zdecydowanie polecamy 99 UNIQUE jako studio godne podjęcia największych wyzwań."

Kinga Grąbczewska,
Projekt Zmixuj swój styl 2010

KWADRAT - Lounge bar logo

"Współpraca z 99 UNIQUE spełniła całkowicie nasze oczekiwania. W krótkim czasie graficy, uwzględniając nasze wskazówki, przygotowali wiele opcji logo, z których mogliśmy wybrać naszym zdaniem najlepszą. Wybór nie był prosty, bo wszystkie propozycje były na najwyższym poziomie. Stały kontakt z grafikiem i jego zaangażowanie pozwoliły na stworzenie logo spójnego z klimatem i profilem naszego baru. Logo, a dzięki niemu sama nazwa, zostały pozytywnie odebrane i szybko zapamiętane przez klientów. Osobom, którym zależy na profesjonalnej i sprawnej obsłudze polecamy studio 99 UNIQUE, a sami z pewnością podejmiemy dalszą współpracę."

Zosia Tarczyńska, Michał Szeląg
Kwadrat Team

onyks.eu - Jewellery online store logo

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze studiem 99 UNIQUE. Nowoczesny styl i krótkie terminy realizacji to cechy, które skłoniły nas do podjęcia współpracy z tym studiem graficznym. Nie zawiedliśmy się również podczas realizacji projektu, która przebiegła bardzo sprawnie. Graficy służą profesjonalną radą i szybko reagują na wszelkie sugestie. W kilka dni po przyjęciu zlecenia otrzymaliśmy trzy propozycje logotypów, z których jeden już od kilku lat doskonale sprawdza się jako wizytówka naszej firmy"

Daniel Wypych,
Onyks.eu